Pogoda jutro Pogoda Poznań
1-3

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

Kierowca Jeepa nerwowo się zachowywał. Policjanci pojechali za nim i trafili do „dziupli”
j | aktualizacja: Środa, 5 2018 roku, godzina 16: 0

W sprawie zatrzymanych zostało dwóch mężczyzn. Grozi im do 5 lat więzienia.

Kierowca Jeepa nerwowo się zachowywał. Policjanci pojechali za nim i trafili do „dziupli”
Policja

Uwagę funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji na terenie gminy Kościelec zwrócił nerwowo zachowujący się kierowca samochodu marki Jeep. Policjanci postanowili jechać za nim i zatrzymać go do kontroli, gdy wjeżdżał na posesję. Okazało się, że auto zostało skradzione kilka godzin wcześniej na terenie Niemiec. Policjanci z Koła, którzy zajęli się sprawą ujawnili na terenie posesji znaczną ilość części samochodowych. Wszystko wskazuje na fakt, że w miejscu tym przebiegał proceder demontażu kradzionych samochodów, gdyż szybko stwierdzono, że niektóre fragmenty zabezpieczonych części pochodzą z utraconych pojazdów. Wszystkie przejęte przez policjantów części zostaną teraz poddane szczegółowym badaniom mechanoskopijnym. Na ich podstawie biegły będzie mógł wskazać, czy pochodzą one z kradzieży – poinformowała st. sierż. Weronika Czyżewska z policji w Kole. W stojącym na posesji „warsztacie” znaleziono również sporą ilość urządzeń i specjalistycznych przedmiotów, służących do przestępczej działalności – dodała.

W sprawie zatrzymanych zostało dwóch mężczyzn, którzy usłyszeli już zarzuty paserstwa. Na wniosek policji wobec 32-latka oraz 44-latka, prokurator zastosował dozór policyjny, zakaz opuszczania kraju oraz poręczenie majątkowe. Mieszkańcom Koła grozi do 5 lat pozbawienia wolności.