Pogoda jutro Pogoda Poznań
30

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

Koniec prac na Roosevelta, wyłączenie przystanku Bałtyk. Sporo zmian w komunikacji zbiorowej
sk | aktualizacja: Środa, 7 2018 roku, godzina 11: 0

W najbliższych dniach dojdzie do zmian w funkcjonowaniu komunikacji zbiorowej w rejonie ronda Kaponiera i przystanku Bałtyk.

Koniec prac na Roosevelta, wyłączenie przystanku Bałtyk. Sporo zmian w komunikacji zbiorowej
fot. Jakub Walczak, archiwum

W czwartkowy wieczór autobusy ponownie będą mogły kursować po torowisku tramwajowym na ul. Roosevelta,  między węzłem Most Teatralny a rondem Kaponiera w kierunku ronda Kaponiera. Dzięki temu linie 232, 238, 240, 242, 249 i 252 od nocy z 12 na 13 lipca będą korzystać ze swoich stałych przystanków.

Kolejne prace będą prowadzone na przystanku Bałtyk. - Od piątku, 13 lipca godz. 23:00 do wtorku, 24 lipca godz. 5:00 autobusy linii 48, 59, 63, 69, 77, 240, 242 i 251 autobusy nie będą się zatrzymywać na przystanku tramwajowym „Bałtyk”, lecz na tymczasowym zlokalizowanym na ul. Bukowskiej za hotelem Sheraton - informuje MPK.

Ponadto w weekend 14-15 lipca obowiązywać będą następujące zmiany na liniach tramwajowych i autobusowych:

1
linia zostaje skierowana na trasę objazdową: PLAC WIELKOPOLSKI – plac Ratajskiego – Gwarna – Święty Marcin – rondo Kaponiera – Zwierzyniecka – Kraszewskiego – Dąbrowskiego – Przybyszewskiego – Reymonta – Hetmańska – rondo Starołęka – rondo Żegrze – Żegrze – Chartowo – Piaśnicka – Szwedzka – FRANOWO

w kierunku PLACU WIELKOPOLSKIEGO trasa bez zmian

6
linia zostaje skierowana na trasę objazdową: MIŁOSTOWO – Warszawska – rondo Śródka – Jana Pawła II – rondo Rataje – Królowej Jadwigi – Matyi – Most Dworcowy – Głogowska – Hetmańska – Reymonta – Przybyszewskiego – Dąbrowskiego – Trasa PST – OS. SOBIESKIEGO

w kierunku MIŁOSTOWA trasa bez zmian

T6
JUNIKOWO – Grunwaldzka – Szylinga – Bukowska – Zeylanda – Zwierzyniecka – RONDO KAPONIERA – Grunwaldzka – JUNIKOWO

Autobusy linii T6 będą zatrzymywać się na wszystkich dotychczasowych przystankach, a także na przystankach: „Matejki” (w kierunku ronda Kaponiera na przystanku linii 64 na ul. Szylinga i w kierunku Junikowa na przystanku tramwajowym na ul. Grunwaldzkiej), „Rondo Kaponiera” (na ul. Zwierzynieckiej za wyjazdem z ul. Zeylanda) i „Bałtyk” (tymczasowy na ul. Bukowskiej za hotelem Sheraton – nie wjeżdżają na przystanek tramwajowy).