Pogoda jutro Pogoda Poznań
30

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

Dwie osoby utonęły w Zalewie Koszyckim. Chciały popłynąć do sklepu, bo skończył się alkohol
BS | aktualizacja: Środa, 7 2018 roku, godzina 11: 1

W minioną niedzielę pisaliśmy o tragedii, do której doszło w nocy z soboty na niedzielę na Zalewie Koszyckim w Pile. Teraz poznajemy szczegóły tego zdarzenia.

Dwie osoby utonęły w Zalewie Koszyckim. Chciały popłynąć do sklepu, bo skończył się alkohol
112Pila.pl

Przypomnijmy, że w nocy z soboty na niedzielę w Zalewie Koszyckim utonęły dwie osoby. Z wstępnych informacji wynikało, że łódka przewróciła się, a trzy przebywające na niej osoby znalazły się w wodzie. Niestety dwóch osób nie udało się uratować. O szczegółach zdarzenia poinformował właśnie portal Asta24.pl. Z ustaleń portalu wynika, że pięć osób bawiło się feralnej nocy w jednym z domów nad zalewem - Gdy skończył im się alkohol, postanowili pojechać do sklepu po kolejny. Jeden z obecnych uczestników spotkania odmówił prowadzenia samochodu i troje z nich wsiadło do łódki - relacjonuje Magdalena Roman, prokurator rejonowy w Pile.

Pasażerowie zaczęli przemieszczać się po łódce, a w pewnym momencie 30-letnia Dorota D. oraz 41-letni Paweł W. wypadli za burtę. Niestety nie udało się ich uratować. Cała trójka, która wybrała się łódką do sklepu, była pijana.