Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
28 16
Reklama

Juwenalia od czwartku w Poznaniu: po 20.00 wstęp płatny również dla studentów!

kk
poniedziałek, 20.05.2019 r.
godz. 12.27
kk | poniedziałek, 20.05.2019 r., godz. 12.27
Juwenalia od czwartku w Poznaniu: po 20.00 wstęp płatny również dla studentów!
Ubiegłoroczny pochód - fot. Włodzimierz Hoppel

Święto studentów rozpocznie tradycyjnie Wielki Pochód.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
25°C 1021 hPa
JUTRO
pogoda
28°C 1019 hPa
POJUTRZE
pogoda
29°C 1014 hPa

Juwenaliowy pochód rozpocznie się w czwartek o 18.00. Studenci AWF stawiają w tym roku na przebrania ze Smerfów, Politechniki Poznańskiej - z bajki o Scooby Doo, UAM - z serialu Stranger Things, a Uniwersytetu Ekonomicznego - serialu Narcos. Swój motyw przewodni mają studenci uczelni niepublicznych - to serial Dom z papieru, a przyszli lekarze postawili na serial „Kuce z Bronksu”.


Juwenalia odbywać się będą na terenie Parku im. Jana Pawła II przy Dolnej Wildzie. Pierwszego dnia na scenie zaprezentują się m.in. Paluch, Brodacze Live Act oraz DJ Loonatic. W piątek wśród artystów są Bovska, Smolik i Kev Fox oraz Clock Machine. W sobotę gwiazdą wieczoru będą Beata i Bajm, a poza nimi - Vogule Poland czy Arczi.

Co ciekawe, pierwszy raz zdecydowano się na wprowadzenie opłat za bilety na Juwenalia również dla studentów. Do tej pory żacy z ważną legitymacją nie musieli płacić za udział w imprezie. - Cieszymy się, że z roku na rok nasza impreza spotyka się z większym zainteresowaniem, szerszym zasięgiem i coraz bardziej liczną publicznością. W związku z powyższym mamy dla Was nową propozycję regulacji wstępu. Podjęliśmy kroki, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszystkich uczestników naszego wydarzenia oraz zapewnić Wam wygodę i komfort w wydarzeniu artystycznym jakiego oczekujecie przy zachowaniu specjalnego statusu studenta. Wszystkim studentom, którzy mają ważną legitymację studencką, zapewniamy bezpłatny wstęp od otwarcia bram do godz. 20.00. Po godzinie 20.00. wejście na teren imprezy będzie biletowane DLA WSZYSTKICH przy zachowaniu preferencyjnych stawek dla studentów w wysokości 10 złotych na KAŻDY DZIEŃ FESTIWALU. Przypominamy – liczba miejsc na terenie imprezy w Parku Jana Pawła II JEST OGRANICZONA - wyjaśniają organizatorzy.

Jeśli nie jesteś studentem, a chcesz wziąć udział w Juwenaliach - możesz kupić bilet m.in. TUTAJ.

Reklama