Pogoda jutro Pogoda Poznań
3120
W tym dniu brak wydarzeń
zakładka
POD NASZYM PATRONATEM
event
W dniach 17 - 19 czerwca nad Jeziorem Strzeszyńskim odbywać się będzie Enter Enea Festival, międzynarodowy festiwal muzyczny pod dyrekcją artystyczną wybitnego polskiego muzyka Leszka Możdżera. Na scenie wystąpią m.in. Dagadana, Taksim Trio, Kocani Orchestra, Jojo Mayer w projekcje Nerve, a także Chris Jarret.
event
19 czerwca o 19.00 w Auli UAM gratka dla prawdziwych melomanów. Na scenie pojawi się Aleksandra Kurzak, wybitna sopranistka występująca w najważniejszych teatrach operowych świata.
event
23 czerwca w Kinie Apollo odbędą się dwa koncerty Davita Shani, założyciela Chóru Georgica. Dla publiczności w Polsce przygotowany został specjalny repertuar muzyki pop rock z dodatkiem gruzińskiej nuty, w tym 3 utwory w języku polskim.
event
29 czerwca w Kórniku odbędzie się Festiwal Batyskaf, w trakcie którego na scenie zaprezentują Rosalie, Sonbird, Kasia Tontor, zimnv, Killedbycar a także Nohono. Przygotowano sporo atrakcji m.in. dla najmłodszych. Zapraszamy!
event
29 czerwca o 19.00 w Kościółku w Nekielce wystąpią tenorzy Tre Voci. Podczas ich koncertów można usłyszeć zarówno utwory klasyczne, jak i rozrywkowe. Tre Voci są nie tylko śpiewakami, ale również konferansjerami. Wprowadzają publiczność w ich muzyczny świat.
event
30 czerwca o 20.00 w Sali Ziemi wystąpi Jan Garbarek Group feat. Trilok Gurtu. Garbarek to jeden z największych saksofonistów w historii muzyki jazzowej. Towarzyszyć mu będzie jego grupa oraz jeden z najlepszych światowych perkusistów - Trilok Gurtu.
event
Już 12 kwietnia Spółdzielnia Mieszkaniowa „Osiedle Młodych” w Poznaniu zaprasza na inaugurację Ratajskiej Dziesiątki Kulturalnej. To 10 wydarzeń kulturalnych dla mieszkańców Poznania organizowanych w spółdzielczych domach kultury oraz w formie imprez plenerowych.
event
1 września w Teatrze Wielkim odbędzie się spektakl „Zapiski z wygnania” w adaptacji Magdy Umer i Krsytyny Jandy. Na scenie zobaczymy Krystynę Jandę i Janusza Bogackiego z zespołem muzycznym.
event
3 września w Teatrze Wielkim odbędzie się Benefis Demokracji. Jak w dawnych czasach konspiracyjnej walki o demokrację, Artyści skrzyknęli się na koncert, który ma być protestem przeciwko temu, co się ostatnio wokół nas dzieje. Wystąpią m.in. Jacek Fedorowicz, Felicjan Andrzejczak, Andrzej Czerski.
event
event
W dniach 28 - 29 września oraz 5 - 6 października na Świętej Górze w Gostyniu odbywać się będzie XIV Festiwal Muzyki Oratoryjnej Musica Sacromontana. W programie są cztery koncerty: Muzyka kubańska, Moniuszko sakralnie, Nieznay Józef Zeidler oraz Wieczór z muzyką gospel. Zapraszamy!
event
5 października o 20.00 w Klubie Tama wystąpi Voo Voo. Zespół będzie promować swoją najnowszą płytę „Za niebawem”. Premierowy materiał stawia na żywioł, rytm i mocniejsze gitarowe akcenty. Więcej też tym razem odniesień do spraw społecznych i pytań o kondycję człowieka w dzisiejszych czasach.
1 mln 474 tysiące czytelników
nr 1 w Poznaniu
100% poznański kapitał
Witold Kundzewicz
redaktor naczelny
Kasia Żurowska
redaktor prowadzący
Joanna Wachowska, Szymon Kaczmarek
redakcja
Tomasz Płuciennik
IT