Pogoda jutro Pogoda Poznań
2716
Janusz Gajos - wystawa fotografii
WYSTAWA
trwa od Piątek, 2019.06.07 do Poniedziałek, 2019.07.08
Bilety: bezpłatne
Czy weźmiesz udział? Wezmę udział Być może Nie

Janusz Gajos przyjeżdża do Poznania, aby otworzyć swoją wystawę fotografii "Trochę Teatru".
Znany aktor pokaże kadry innych, bliskich mu aktorów. Ujęcia robione podczas prób, antraktów, czy spektakli... Podczas spotkania nie zabraknie opowieści i anegdot związanych z prezentowanymi pracami.
Wernisaż odbędzie się 6 czerwca o godzinie 18.00 we Foyer w Concordia Design.
Wystawę będzie można oglądać na Przystań Sztuki do 8 lipca.
---
Janusz Gajos - uznawany za jednego z najwybitniejszych aktorów polskiego kina i teatru .Dał się także poznać jako świetny aktor kabaretowy. Na ekranach kin i deskach teatrów nieprzerwanie pojawia się od trzech dekad na trwałe wpisując się w ich historię .
Janusz Gajos jest laureatem wielu nagród i wyróżnień za swoje osiągnięcia zawodowe, w tym także nagród publiczności. Jest m.in. sześciokrotnym laureatem prestiżowej filmowej nagrody „Orły" oraz nagród przyznawanych przez Jury festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Posiada także nagrody świadczące o niesłabnącej sympatii i uznaniu widzów n.p. pięć Wiktorów i jednego Super Wiktora.
Na 40-tym Festiwalu Filmów Polskich w Gdyni uhonorowany Diamentowymi Lwami - nagrodą dla najlepszego aktora czterdziestolecia.
W roku 2016 otrzymał tytuł doktora honoris causa PWSFTiT w Łodzi .Od 2003 r. należy do zespołu Teatru Narodowego w Warszawie .

• zobacz więcej informacji o Concordia Design
• Zapisz się do naszego newslettera - najświeższe wydarzenia codziennie na Twój e-mail