Reklama
Reklama

Wypłyń na szerokie wody i zapisz się do prywatnego liceum Kossaka

Epidemia koronawirusa spowodowała spore zamieszanie nie tylko w biznesie, ale także w szkolnictwie. Uczniowie oraz nauczyciele musieli przestawić się na naukę zdalną. Z takim wyzwaniem doskonale poraziło sobie między innymi prywatne Liceum Ogólnokształcące Kossaka w Poznaniu. Szkoła prowadzi obecnie nabór.

Przyjazna atmosfera, otwartość i indywidualne podejście do ucznia to to, co wyróżnia

prywatne liceum ogólnokształcące KOSSAKA od innych placówek. Szkoła na rynku jest obecna już 11 lat. W czasie pobytu w liceum uczeń zdobywa nie tylko wszechstronną wiedzę, ale także znajduje zrozumienie i wsparcie dla swoich indywidualnych zainteresowań, pasji i dążeń. Z tego powodu, w szkole pracują - kreatywni, nie bojący się trudnych wyzwań i nowych zadań, lubiący pracę z młodzieżą - nauczyciele, którzy doskonale znają swój fach.

Po ukończeniu nauki w prywatnym liceum Kossaka absolwenci będą w praktyce korzystali z dobrej - jeśli tylko zechcą - a przynajmniej komunikatywnej znajomości języków obcych. Szkoła w swoim programie proponuje naukę języka angielskiego na poziomie rozszerzonym. Jednak uczniowie w czasie pobytu w szkole mogą poznać języki: hiszpański i niemiecki.

Do dyspozycji uczniów są także zajęcia z interesujących ich przedmiotów i kółka zainteresowań, które pozwolą zdobyć wiedzę większą, niż zakłada normalny program szkolny. Co może przydać się później w pracy zawodowej lub przy poszerzaniu zainteresowań. Dla chętnych prowadzone są także alternatywne zajęcia sportowe.

Nie czekaj, sprawdź sam i wypłyń na szerokie wody z prywatnym Liceum KOSSAKA w Poznaniu.

Zadzwoń lub odwiedź sekretariat szkoły.

Szkoła KOSSAKA
ul. 28 Czerwca 1956 r. 213/215
60-101 Poznań

Telefon i e-mail
tel. 61 877 18 08
kom. 603 409 643
biuro@kossaka.pl

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

30℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
6.28 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro