Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
24 16
Reklama

Jan Urban: Legia zwyciężyła zasłużenie. Nie sądzę, aby ktoś im przeszkodził w wygraniu ligi

sk
sobota, 19.03.2016 r.
godz. 23.20
sk | sobota, 19.03.2016 r., godz. 23.20
Jan Urban: Legia zwyciężyła zasłużenie. Nie sądzę, aby ktoś im przeszkodził w wygraniu ligi
fot. Roger Gorączniak

Po przegranym 0:2 spotkaniu z Legią Warszawa trener Jan Urban nie miał powodów do zadowolenia. Mistrz Polski okazał się dużo słabszy od wicemistrza. - Goście wygrali zasłużenie - przyznał szkoleniowiec.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
26°C 1016 hPa
JUTRO
pogoda
24°C 1021 hPa
POJUTRZE
pogoda
24°C 1020 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

- Przykro nam z powodu takiego rezultatu. Spodziewaliśmy się, że będzie zdecydowanie lepszy. Legia bardzo wysoko zawiesiła poprzeczkę. Za dużo było osłabień na tak dobrze dysponowanego rywala. Legia nie zdobyła gola ze stworzonych przez siebie sytuacji, mieliśmy troszkę szczęścia, ale w końcówce pierwszej połowy strzelili i kontrolowali boiskowe wydarzenia - komentował trener Kolejorza.

- Chłopacy zostawili mnóstwo zdrowia próbując strzelić gola. Było widać różnicę fizyczną, rywale wygrywali pojedynki bark w bark. Byli też lepsi pod względem szybkościowym - analizował Jan Urban.

Szkoleniowiec Lecha przyznał, że Legia bardzo mocno się wzmocniła i trudno będzie ją w tym sezonie pokonać. - Nie sądzę, aby ktoś nawiązał walkę z Legią. Piast gubi punkty a przewaga nad pozostałymi jest wyraźna. Ponadto grają dobrą piłkę i mają zespół, który powinie wygrać ligę. Taka jest rzeczywistość - komentował. 

Reklama