Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
27 16
Reklama

Poznaniak obezwładnił pasażera w amerykańskim metrze i stał się bohaterem

KaT
piątek, 25.03.2016 r.
godz. 07.38
KaT | piątek, 25.03.2016 r., godz. 07.38
Poznaniak obezwładnił pasażera w amerykańskim metrze i stał się bohaterem
fot. YouTube

Krótkie nagranie, na którym widać chłopaka bez koszulki zachowującego się agresywnie w amerykańskim metrze obezwładnionego przez rosłego mężczyznę, podbija internet. Pozytywny bohater nagrania - Adrian Kaczmarek - to trener personalny z Poznania mieszkający w Los Angeles.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
26°C 1013 hPa
JUTRO
pogoda
27°C 1015 hPa
POJUTRZE
pogoda
28°C 1016 hPa

Na całym świecie jest głośno o Adrianie Kaczmarku, trenerze personalnym mieszkającym od lat w Stanach Zjednoczonych, który szybko uporał się z agresywnym „młodzieńcem” szukającym zaczepki w metrze w Los Angeles. Jeden z pasażerów nagrał młodego mężczyznę bez koszulki, który będąc pod wpływem alkoholu zaczepiał inne osoby przebywające w pojeździe.


Nagle do akcji wkroczył rosły mężczyzna - ekspresowo obezwładnił agresywnego człowieka i powalił go na podłogę. Gdy ten chciał wstać, przytrzymał go stopą aż do momentu, gdy w pojeździe pojawiła się policja. I choć na nagraniu „akcja” kończy się w momencie, gdy ludzie wychodzą z wagonu, historia ma ciąg dalszy.

Z doniesień amerykańskich mediów wynika, że z agresywnym mężczyzną nie mogła sobie poradzić policjantka, która miała go zakuć w kajdanki. Chłopak ją kopał. Wtedy Kaczmarek ponownie ruszył do akcji - znowu obezwładnił napastnika i założył mu kajdanki.

W internecie już zaczęły się pojawiać strony, na których Kaczmarka porównuje się do wikinga czy Thora. Zobacz go w akcji:
 

Reklama