Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
24 16
Reklama

Nowe drogi rowerowe w ciągu ulic Strzeszyńskiej, Juraszów i Witosa

BS
środa, 7.12.2016 r.
godz. 18.30
BS | środa, 7.12.2016 r., godz. 18.30
Nowe drogi rowerowe w ciągu ulic Strzeszyńskiej, Juraszów i Witosa

Urzędnicy zachęcają mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących budowy ścieżek rowerowych w ciągu ulic Strzeszyńskiej, Juraszów i Witosa. Spotkanie odbędzie się 12 grudnia w SP nr 62 przy ulicy Druskiennickiej.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
26°C 1016 hPa
JUTRO
pogoda
24°C 1021 hPa
POJUTRZE
pogoda
24°C 1020 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Planowana ścieżka rowerowa miałaby przebiegać od ulicy Strzeszyńskiej do Witosa. Jej początek zaplanowano na wysokości skrzyżowania Strzeszyńskiej i Omańkowskiej, a zakończenie na wysokości wiaduktu nad ulicą Witosa. Jednocześnie zaprojektowano fragment drogi rowerowej wzdłuż ulicy Witosa od Ronda Dembowskiego do ulicy Juraszów - Przedmiotem całej inwestycji jest poprawa bezpieczeństwa ruchu rowerowego i pieszego na ulicach Strzeszyńskiej i Juraszów. Zaproponowane rozwiązania drogowe mają również poprawić atrakcyjność oraz spójność miejskiej sieci rowerowej. Proponowana droga została zakwalifikowana do sieci dróg rowerowych głównych, łączących osiedla mieszkaniowe z centrum miasta - informują urzędnicy.

W trakcie spotkania konsultacyjnego zaprezentowane zostaną wstępne projekty, a urzędnicy wysłuchają opinii mieszkańców na temat planów. Urzędnicy zachęcają mieszkańców do udziału w spotkaniu, które odbędzie się 12 grudnia o godzinie 18:00 w Szkole Podstawowej nr 62 przy ulicy Druskiennickiej 32.

Reklama