Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
7 2

KIBICUJEMY POLAKOM! Czy wiecie, że można kibicować i jednocześnie pomagać?

REKLAMA
środa, 13.06.2018 r.
godz. 10.00
REKLAMA | środa, 13.06.2018 r., godz. 10.00
KIBICUJEMY POLAKOM! Czy wiecie, że można kibicować i jednocześnie pomagać?

Każdy ma swój sposób na kibicowanie, ale Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 to doskonała okazja nie tylko, aby świetnie się bawić i podziwiać rywalizację sportową na najwyższym poziomie. Niewielu zdaje sobie sprawę, że przy okazji dobrej zabawy można również pomagać.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
6°C 1005 hPa
JUTRO
pogoda
7°C 1000 hPa
POJUTRZE
pogoda
3°C 1009 hPa

To wspaniałe, rozpoczynające się już jutro, święto futbolu było bodźcem dla działu projektowego firmy GIACOMO CONTI, który z tej okazji stworzył specjalne, idealne na mecze, koszulki kibica. Postanowiono nie poprzestawać jedynie na głośnym dopingu, ale zdecydowano się przy okazji zrobić wiele dobrego. Do współpracy zaproszono polskich sportowców, reprezentantów różnych dyscyplin, którzy wraz z GIACOMO CONTI zagrzewają Polaków do kibicowania i wspierania piłkarzy.

Każdy ze sportowców wziął udział w sesji zdjęciowej, w t-shircie dla kibiców. Następnie t-shirty zostały podpisane przez każdego z nich i wystawione na aukcje charytatywne, z których pełen zysk przeznaczony będzie na fundację Sportowcy dzieciom. Ponadto część dochodu ze sprzedaży koszulek również zostanie przekazany fundacji. Zatem pomagać można na dwa sposoby: kupując bądź licytując. 

Szczegóły akcji znajdziecie tutaj  

Przyłączcie się do akcji, pomóżcie spełniać dziecięce marzenia i krzyczcie jak najgłośniej: KIBICUJEMY POLAKOM. 

Giacomo Conti to dynamicznie rozwijająca się polska marka odzieżowa, od lat plasująca się w ścisłej czołówce branży mody męskiej. U jej podstaw leżą dwie tradycje - z jednej strony tradycja polskiego krawiectwa, dbającego o każdy szczegół, z drugiej - tradycja włoskiej lekkości designu. Dzięki tej synergii, produkty marki trafiają w gusta zarówno miłośników klasycznej elegancji, jak i poszukiwaczy nowoczesnego szyku bazującego na globalnych trendach obowiązujących w modzie męskiej.

W ramach WYPRZEDAŻY letniej, która kusi w salonach mody męskiej, klienci znaleźć mogą garnitury za 399 zł, koszule od 49 zł, spodnie od 69 zł i wiele innych, niesamowitych produktów nawet do 70% taniej. Warto zwrócić uwagę na specjalne promocje, dzięki którym można kupić koszulki kibica w specjalnej cenie m in. promocję -50% na drugie polo, t-shirt lub koszulę.

Giacomo Conti ubiera męskie marzenia we włoską osobowość. Aby się o tym przekonać i skorzystać z niesamowitych ofert WYPRZEDAŻY letniej, najlepiej odwiedzić jeden z salonów Giacomo Conti lub stronę giacomo.pl

Salony GIACOMO CONTI:

Poznań Plaza, ul. Drużbickiego 2

Poznań - King Cross Marcelin, ul. Bukowska 156

Poznań - Posnania, ul. Pleszewska 1

Luboń k. Poznania Factory Outlet, ul. Dębiecka 1

Reklama