Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
13 7
Reklama

Chcesz żyć spokojnie i komfortowo? Zamieszkaj w zielonej dzielnicy Poznania przy ul. Karpia 22!

REKLAMA
piątek, 10.08.2018 r.
godz. 10.00
REKLAMA | piątek, 10.08.2018 r., godz. 10.00
Chcesz żyć spokojnie i komfortowo? Zamieszkaj w zielonej dzielnicy Poznania przy ul. Karpia 22!

Wszyscy, którzy szukają mieszkania z dala od miejskiego zgiełku, ale z jednoczesną możliwością łatwej komunikacji do centrum Poznania, mogą zakończyć swoje poszukiwania. Już w 2019 roku Firma RED Co. zakończy budowę 80 mieszkań przy ul. Karpia 22 na Naramowicach. Kupując mieszkanie z miejscem postojowym w sierpniu, można zyskać nawet do 20 000 zł rabatu!

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
9°C 1032 hPa
JUTRO
pogoda
13°C 1032 hPa
POJUTRZE
pogoda
16°C 1030 hPa

RED Co. prowadzi kompleksową działalność deweloperską – od nabywania nieruchomości, budowania obiektów o przeznaczeniu mieszkaniowym i biurowym, po sprzedaż i najem lokali położonych w tych obiektach. Firma wszystkie swoje inwestycje planuje z dużą starannością. Dokładnie analizuje lokalizację, określa właściwą funkcję użytkową zabudowy, projekty budowlane przygotowuje we współpracy z doświadczonymi biurami architektonicznymi, a­­ realizację powierza doświadczonym i sprawdzonym firmom budowlanym. Efektem tak wyglądającej pracy RED Co. jest inwestycja nie tylko w nowe mieszkania, ale przede wszystkim w satysfakcję i radość każdego klienta firmy. 

Firma RED Co. ma na swoim koncie wiele ukończonych i jeszcze realizowanych inwestycji w czterech miastach Polski – Bydgoszczy, Toruniu, Inowrocławiu i Poznaniu. To właśnie tu, w stolicy Wielkopolski, powstaje inwestycja Karpia 22.

Karpia 22 to kompleks trzech eleganckich obiektów mieszkalnych położonych w klimatycznej i spokojnej części Poznania – Naramowicach. Lokalizacja inwestycji gwarantuje łatwy dostęp zarówno do centrum miasta, jak również pięknych terenów podmiejskich, sprzyjających wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Znajdujący się tu Rezerwat przyrody Żurawiniec jest idealnym miejscem na piesze wędrówki, a tereny wzdłuż Warty są doskonałą trasą codziennych treningów biegowych lub spokojnych spacerów z psem. Ze względu na intensywny rozwój dzielnicy, w bliskim sąsiedztwie przy ul. Karpia 22 poszerzana jest oferta handlowo-usługowa oraz oświatowa dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. W okolicy znajdują się również obiekty sportowe, takie jak szkoła tańca, basen czy centrum rekreacyjno-sportowe, które gwarantują aktywny wypoczynek. Ponadto mieszkańcy będą mogli korzystać w niedalekiej przyszłości z dwóch nowych odcinków tras tramwajowych realizowanych w ramach inwestycji tramwaj na Naramowice: od pętli Wilczak do przystanku końcowego Błażeja na Naramowicach oraz od skrzyżowania ulic Garbary/Estkowskiego, ulicą Szelągowską do pętli Wilczak.

Wielorodzinne budynki mieszkalne inwestycji Karpia 22 zostały zaprojektowane z myślą o codziennym komforcie mieszkańców. Klienci firmy RED Co. mają możliwość wyboru swojego wymarzonego mieszkania spośród szerokiej oferty lokali o różnorodnej aranżacji architektonicznej i funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń. Lokale z 2 pokojami i garderobą, 2 pokojami i aneksem kuchennym lub z 2 pokojami i osobną jasną kuchnią to tylko niektóre z oferowanych wariantów. Mieszkańcy lokali parterowych będą mieli do dyspozycji taras i ogródek. Natomiast ci, którzy mieszkają na piętrze – przestronne balkony o powierzchni 4,50m². Dodatkowym udogodnieniem będzie wspólna podziemna przestrzeń parkingowa, połączona z częścią mieszkalną i system wind.

Aktualnie firma RED Co. ma w sprzedaży I etap inwestycji Karpia 22, czyli nowoczesny budynek z 2 klatkami A i B o łącznej liczbie 80 lokali. Docelowo w ramach inwestycji powstaną 3 budynki z ok. 215 mieszkaniami. Pod każdym budynkiem znajdować się będzie hala garażowa z miejscami postojowymi. Klienci będą mieli również możliwość kupienia miejsca postojowego naziemnego. Zakończenie I etapu inwestycji planowane jest na IV kwartał 2019 roku.

Cena mieszkań przy ul. Karpia 22 wynosi 5800 zł/m² brutto. Dla klientów, którzy zdecydują się na zakup mieszkania w sierpniu, firma RED Co. przygotowała letnie promocje. Można zyskać nawet do 20 000 zł rabatu!

Więcej informacji:
RED Co. – Biuro sprzedaży mieszkań w Poznaniu
ul. Karpia 22
61-619 Poznań
godziny otwarcia: pn-pt / 9:00-17:00
e-mail: karpia@red-co.pl
tel.: +48 519 370 437
www.red-co.net
www.red-co.net/oferta/karpia-22/karpia-22-o-inwestycji

Reklama