Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
9 0
Reklama

Robert Gumny przeszedł operację? Ojciec piłkarza dementuje w dosadnych słowach

sk
niedziela, 6.01.2019 r.
godz. 18.54
sk | niedziela, 6.01.2019 r., godz. 18.54
Robert Gumny przeszedł operację? Ojciec piłkarza dementuje w dosadnych słowach
fot. Tomasz Szwajkowski

W internecie rozpętała się burza wokół Roberta Gumnego.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
12°C 1027 hPa
JUTRO
pogoda
9°C 1025 hPa
POJUTRZE
pogoda
10°C 1024 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI
Użytkownik Twittera ukrywający się pod nickiem "Janekx89", znany ze swoich newsów transferowych, podał, że piłkarz Lecha Poznań w grudniu przeszedł kolejny zabieg kolana, dlatego opuścił mecz z Wisłą Kraków. Wpisy zbiegły się w czasie z doniesieniami włoskich mediów o zainteresowaniu zawodnikiem ze strony klubów z Półwyspu Apenińskiego.
 
Do informacji o sytuacji Gumnego odniósł się rzecznik Lecha Poznań. - Robert Gumny jest zdrowy, 14 wraca z urlopu, jedzie na obóz z drużyną. W grudniu dostał ostatnie wskazówki rehabilitacyjne, mimo wolnego regularnie pracuje i trenuje - napisał na Twitterze Łukasz Borowicz.
 
Bardziej dosadny był Jacek Gumny. W filmie zamieszczonym przez Błażeja Telichowskiego (były zawodnik m.in. Lecha) ojciec piłkarza w dosadnych słowach odnosi się do doniesień "Janeksa" i sytuacji swojego syna. Film można zobaczyć poniżej (uwaga: nagranie zawiera wulgaryzmy).

Gumny po zakończeniu poprzedniego sezonu przeszedł zabieg kontuzjowanego kolana. Do gry powrócił dopiero pod koniec października.

Reklama