Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
9 0
Reklama

Pierwszy zimowy transfer Lecha potwierdzony: Juliusz Letniowski piłkarzem Kolejorza

sk
piątek, 11.01.2019 r.
godz. 12.43
sk | piątek, 11.01.2019 r., godz. 12.43
Pierwszy zimowy transfer Lecha potwierdzony: Juliusz Letniowski piłkarzem Kolejorza
fot. lechpoznan.pl/fot. Lech Poznań

20-letni Juliusz Letniowski został piłkarzem Lecha Poznań.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
12°C 1027 hPa
JUTRO
pogoda
9°C 1025 hPa
POJUTRZE
pogoda
10°C 1024 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

O transferze pomocnika Bytovii Bytów mówiło się już w grudniu. Jesienią zaliczył 19 występów na boiskach Fortuna 1 ligi. Zdobył w nich 7 bramek i zanotował 3 asysty, co wzbudziło zainteresowanie kilku klubów Lotto Ekstraklasy.

Ostatecznie wybór piłkarza padł na Kolejorza, który według nieoficjalnych informacji zapłacił za niego ok. 300 tysięcy złotych.

- Juliusz mimo młodego wieku, zwłaszcza w ostatnim sezonie, na poziomie pierwszej ligi zaprezentował się bardzo dojrzale. Zwróciliśmy uwagę na jego przygotowanie techniczne oraz taktyczne, wielokrotnie przesądzał o losach spotkania dla własnego zespołu. W krótkim czasie stał się jednym z liderów Bytovii. Jako Lech Poznań przyglądaliśmy się mu bacznie przez pewien czas i stąd decyzja o transferze. Mimo że jest młody, to potrafił odznaczyć piętno na takim zespole jak Bytovia. Drzemie w nim ogromny potencjał i możliwości dalszego rozwoju. Liczymy, że w gronie lepszych piłkarzy, w Ekstraklasie, gdzie te cele są inne niż w pierwszoligowych klubach jeszcze mocniej się rozwinie i jeszcze lepiej będzie mógł sprzedawać swoje nietuzinkowe umiejętności - komentował Tomasz Rząsa, dyrektor sportowy Kolejorza.
 

Umowa zawodnika będzie ważna przez najbliższe 3,5 roku i posiada klauzulę przedłużenia. Zawodnik w poniedziałek rozpocznie przygotowania z zespołem.

Reklama