Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
9 0
Reklama

Grecki obrońca odejdzie z Lecha Poznań. Co z transferami do klubu?

sk
poniedziałek, 14.01.2019 r.
godz. 17.26
sk | poniedziałek, 14.01.2019 r., godz. 17.26
Grecki obrońca odejdzie z Lecha Poznań. Co z transferami do klubu?
fot. Marcin Kołakowski

Zimą nie będzie kadrowej rewolucji w Lechu Poznań.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
12°C 1027 hPa
JUTRO
pogoda
9°C 1025 hPa
POJUTRZE
pogoda
10°C 1024 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI
W ubiegłym tygodniu kontrakt z Kolejorzem podpisał Juliusz Letniowski i nie jest wykluczone, że będzie to jedyne wzmocnienie przed rundą wiosenną. Przy Bułgarskiej rozpatrują możliwość ściągnięcia napastnika, ale ostatecznej decyzji jeszcze nie podjęto. Trener Adam Nawałka podkreślał, że musi mieć przekonanie o przydatności piłkarza o określonej charakterystyce do zespołu. - Jest kilka propozycji, podejmę decyzję  najbliższym czasie - przyznał na pierwszej w tym roku konferencji prasowej.
 
Wiosną trener chce dokonać porządnego przeglądu kadr, więc klub nie planuje w najbliższym casie również sprzedaży zawodników. Wyjątkiem jest Dimitris Goutas, który nie przekonał do siebie sztabu szkoleniowego. - Dostał zgodę na poszukiwanie klubu, pracują nad tym jego agenci. Nie wiadomo jednak co może się wydarzyć, dlatego trenuje z nami - przyznał trener.
 
W poniedziałek zawodnicy i sztab spotkali się pierwszy raz po przerwie zimowej. We wtorek rozpocznie się krótkie zgrupowanie we Wronkach, a pod koniec tygodnia drużyna wyjedzie do Turcji.
Reklama