Reklama
Reklama

Ewolucja Malty - w duchu zmieniającego się świata

Czas na wielką modernizację Galerii Malta! Nowe funkcje, nowi najemcy i jeszcze więcej rozrywki to tylko niektóre ze zmian, które właśnie zachodzą w Galerii Malta!

Galeria Malta przechodzi ważną przemianę, do której dojrzała po dziesięcioletniej obecności w Poznaniu. Ci, którzy odwiedzali Galerię Malta jako dzieci i nastolatkowie są teraz dorosłymi ludźmi, prowadzącymi inny styl życia niż ich rodzice. Czego potrzebują dziś mieszkańcy Poznania przyjeżdżający na Maltę? Kolejnej galerii handlowej? Czy może lokalizacji, w której będą mogli równie dobrze odpocząć, spotkać się ze znajomymi, obejrzeć wystawę, pójść do kina, spędzić czas uprawiając ulubiony sport lub zrobić zakupy? Odpowiedź jest jasna i wynika z tego, do czego przyzwyczaiła mieszkańców Galeria Malta. To miejsce przyjazne, otwierające się na otoczenie, żyjące w harmonii z tym, co znajduje się dookoła. Nowe inwestycje pozwolą w pełni wykorzystać atuty Galerii Malta, tworząc coraz bardziej kreatywne i z czasem najbardziej dynamiczne miejsce w Poznaniu. Strategia rozwoju Malty zakłada stworzenie wyjątkowej destynacji na mapie Poznania. Nowej przestrzeni miejskiej, zarówno z funkcjonalnego, jak i architektonicznego punktu widzenia. Dzięki przeprowadzonym zmianom powstanie spójna całość, złożona z wielofunkcyjnych stref, w naturalny sposób łączących się w jedną atrakcyjną przestrzeń spędzania czasu i wypoczynku, jak również zakupów.

"Zaczynając pracę nad nową strategią rozwoju Galerii Malta, chcieliśmy ją zdefiniować na nowo. Punktem wyjścia było zrozumienie ewoluujących potrzeb naszych klientów oraz roli centrum jako instytucji społecznej i jej poszczególnych funkcji. Myślę, że dobrze je przeanalizowaliśmy, czego wynikiem będzie nowy design, oferta handlowa i gastronomiczna, jak również podejście do Klienta. Pozostanie z nami wielu dotychczasowych najemców, lecz portfolio sklepów stale powiększamy, podpisując umowy z najbardziej lubianymi wśród klientów markami. Pierwsze piętro zmieni się w coś, czego w Poznaniu jeszcze nie było! Pragniemy, aby charakter tego miejsca, a zwłaszcza niezwykła lokalizacja Galerii Malta jeszcze lepiej służyła mieszkańcom Poznania w realizacji ich najróżniejszych potrzeb i pragnień. Wdrożyliśmy już ofertę dla rodzin - otworzył się Lider Plac Zabaw, czyli wysokiej jakości centrum rozrywki dla najmłodszych, a na początku przyszłego roku zacznie działać placówka enel-med. Wierzymy w siebie, w nasz twórczy i organizacyjny potencjał." - komentuje zmiany Lech Polański, Dyrektor Centrum.

W związku z prowadzonymi pracami lokalizacje niektórych sklepów zmienią się. W Galerii pozostaną obecni, lubiani przez klientów najemcy: CCC, TK Maxx, H&M, Carry, New Yorker. Na parterze centrum ulokują się również nowe marki, z ofert których klienci Malty będą mogli korzystać już jesienią 2019. Po zakończeniu relokacji najemców przestrzeń na pierwszym piętrze zostanie zaadaptowana pod prace rearanżacyjne.

Obiekt ulegnie niespotykanej transformacji! Galeria Malta od lat buduje swoją tożsamość w świadomości mieszkańców Poznania jako znane i lubiane centrum, przyjazne rodzinom. To także miejsce rozrywki i wypoczynku, które wpisuje się w coraz bardziej widoczny trend spędzania wolnego czasu poza domem. Nowa oferta i dobór najemców Galerii Malta harmonijnie dopełnią wachlarz atrakcji skupionych wokół Jeziora Maltańskiego. Okalające centrum tereny od zawsze stanowią tętniącą życiem przestrzeń, pełną pozytywnej energii, radości i bliskości natury. Nowa Galeria Malta stanie się jedynym w swoim rodzaju punktem spotkań i synonimem wspaniale spędzonego czasu. Będzie to Malta, którą dotychczasowi Klienci dobrze znają i cenią, ale z rozbudowaną i dopracowaną we wszystkich szczegółach ofertą. Pojawią się nowe marki, ściśle powiązane z miejską kulturą i stylem życia.

W centrum nie zabraknie dotychczasowych, popularnych miejsc rozrywki, jednak ich portfolio znacząco będzie się rozwijać. W czerwcu Lider Plac Zabaw otworzył kreatywne centrum zabaw dla dzieci, zorganizowane w formie fabryki czekolady. W Galerii Malta na początku 2020 roku pojawi się również operator medyczny enel-med, który zagospodaruje przestrzeń o powierzchni 700 mkw. Placówka będzie miała charakter oddziału wieloprofilowego i zaoferuje najczęściej poszukiwane specjalności medyczne: internę, okulistykę, laryngologię, ginekologię i medycynę pracy.

"Pragniemy, by każdy gość odwiedzający Galerię Malta, bez względu na wiek, znalazł tu wszystko, czego potrzebuje, zarówno dla ducha, jak i dla ciała. A każda chwila spędzona w tej niezwykłej przestrzeni dodawała nowej energii i chęci jak najszybszego powrotu." - podsumowuje zmiany Lech Polański, Dyrektor Centrum.

Galeria Malta to jedno z największych centrów handlowo-rozrywkowych w Poznaniu, zarządzane przez Sierra Balmain. Na 54 000 m² powierzchni handlowej gromadzi sklepy i punkty usługowe z wielu branż i segmentów, w tym znane i lubiane marki modowe, takie jak TK Maxx, CCC, H&M, New Yorker. W ofercie Galerii dominują polskie i zagraniczne marki z segmentu mid-mass market i premium.

Centrum wyróżnia położenie w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych poznańskiej Malty, strefa restauracyjna z widokiem na Jezioro Maltańskie oraz bogata oferta sportowo-rozrywkowa. W Galerii Malta swoje miejsce znalazły: 10-salowe Multikino, największy w Poznaniu klub squasha, dwa escape room’y, Poznańska Szkoła Akrobatyki, klub fitness i Lider Plac Zabaw. Ofertę centrum uzupełni niebawem operator medyczny - enel-med.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW wydał ostrzeżenie przed burzami z gradem
29℃
19℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
10.69 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro